Personalizowany prezent na święta — co warto wybrać?

gadżety świąteczne

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to niepowtarzalny czas, który jest przepełniony niepowtarzalną atmosferą. Tematyczne gadżety marketingowe, nawiązujące swoją formą do panującego klimatu, są bardzo dobrym narzędziem promocyjnym dla marki. Oprócz wyprzedaży oraz świątecznych ofert cenowych warto podarować klientom i pracownikom personalizowany prezent na święta. Które produkty są szczególnie dobrym wyborem?

Spis treści

Personalizowany prezent na święta w dobie COVID-19

Święta rządzą się własnymi prawami i choć obecnym trendem w gadżetach marketingowych są artykuły higieniczne, to nie można rezygnować
z tematycznych upominków. W trakcie Bożego Narodzenia wszyscy chcą choć przez moment zapomnieć o problemach i cieszyć się niesamowitym klimatem w gronie najbliższych. Jakie prezenty warto przygotować dla klientów? Co wręczyć pracownikom, aby prezenty okazały się również skutecznym narzędziem promocyjnym dla firmy? Oto lista 3 personalizowanych prezentów na święta, które warto wykorzystać do reklamowania produktu lub usługi.

gadżety świąteczne koc polarowy cintagadzet

Polarowy koc z nadrukiem

Święta Bożego Narodzenia jednoznacznie kojarzą się z zimą za oknem i niskimi temperaturami. Wiele osób decyduje się na spędzanie wieczorów na kanapie w towarzystwie książki i gorącej kawy lub herbaty. Dobrym uzupełnieniem okaże się koc polarowy z nadrukiem, który został przyozdobiony tematycznym wzorem nawiązującym do świątecznego klimatu. Produkt wzbogacony w logo firmy lub życzenia z całą pewnością sprawdzi się w roli gwiazdkowego gadżetu marketingowego, który będzie uniwersalnym prezentem.

Świąteczne długopisy

Akcesoria promocyjne dla klientów nie powinny być jedynie ładne.
Wiele osób docenia użyteczność otrzymywanych gadżetów. Dlatego warto wybrać produkt, który pozwoli na połączenie zimowej aury Bożego Narodzenia z przydatnością w codziennym życiu. Idealną propozycją okażą się świąteczne długopisy z opcją personalizacji, która pozwala na wykorzystanie własnego logo lub nadruku. W efekcie produkt stanowi świetny przykład skutecznej reklamy marki w świątecznym klimacie. Zwłaszcza że długopisy są użytecznymi przedmiotami, które znajdą zastosowanie u praktycznie wszystkich klientów i pracowników.

gadżety świąteczne długopis cintagadzet
cintagadzet ozdoba świąteczna choinka gadżety świąteczne

Ozdoby świąteczne do biura

Część gadżetów marketingowych można wykorzystać w formie elementu dekoracyjnego. Podczas Świąt Bożego Narodzenia
wiele firm decyduje się na wystrojenie wnętrza własnego biura.
Dlatego też akcesoria wzbogacające wystrój i dodające zimowego klimatu świąt mogą być prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Wykorzystując ozdoby świąteczne w postaci drewnianych choinek bądź zabawek (np. pluszowy miś świąteczny) biuro na kilka dni zmieni się nie do poznania. Natomiast pracownicy z pewnością docenią elementy wystroju, które mogą być wzbogacone w logo lub nadruk.

Personalizowany prezent na święta a budowa wizerunku marki

Opcja personalizacji prezentów na święta jest niezwykle wartościowym sposobem na wzmocnienie działań reklamowych. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy klienci znacznie uważniej zwracają uwagę na akcje marketingowe i rozmaite promocje. Dlatego warto mieć w zanadrzu akcesoria i gadżety, które będą nawiązywać do tego szczególnego czasu.

Personalizowany prezent na święta FAQ — najczęściej zadawane pytania

 1. Na czym polega personalizacja prezentu na święta?
  Opcja znakowania umożliwia wzbogacenie produktu w logo, napis lub dowolny inny nadruk. W efekcie produkt umożliwia promowanie
  firmy bądź konkretnej usługi.
 2. Jaki jest koszt przygotowania świątecznych gadżetów marketingowych?
  Finalna cena zamówienia jest uzależniona od szeregu czynników jak np. ilości sztuk czy rodzaju zakupionych produktów.
 3. Czy to jedyne świąteczne akcesoria w ofercie?
  Istnieje wiele innych produktów, które nawiązują do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Przykładami są m.in. świąteczne czapki
  z nadrukiem, drewniane zawieszki oraz ozdobne skarpety na prezenty.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz Naszej polityki przetwarzania plików cookie.