Akcesoria do dezynfekcji z własnym logo — co wybrać?

Akcesoria do dezynfekcji z własnym logo — co wybrać?

Dzisiejsze czasy wymagają, aby gadżety marketingowe były przydatne dla klientów. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem okażą się akcesoria do dezynfekcji. Produkty jak chusteczki nawilżane, wielofunkcyjne szale czy jednorazowa maseczka nie powinny być zaskoczeniem. Czy coś jeszcze jest godnego uwagi?

Spis treści

Akcesoria do dezynfekcji, które warto wypróbować

Oto 3 niezwykle wartościowe produkty do dezynfekcji, które pomogą ograniczyć ryzyko infekcji oraz skutecznie zadbać o optymalny poziom higieny!

Żel do dezynfekcji rąk

Nie ulega wątpliwościom, że żel antybakteryjny jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przedmiotów. Praktycznie każdy ma przy sobie niewielką buteleczkę z płynem, co umożliwia szybką dezynfekcję rąk i błyskawiczne oczyszczenie ciała z chorobotwórczych drobnoustrojów. Możliwość znakowania sprawia, że logo Twojej firmy będzie kojarzyć się nie tylko z wysoką jakością oferowanych usług, ale i prawdziwą troską o dobro własnych klientów. Reasumując, jest to jeden z najlepszych produktów do dezynfekcji.

Butelki sportowe i bidony

185,17 
Spersonalizuj

Butelka próżniowa ze sterylizatorem

Ten produkt stanowi idealny wybór dla osób, które dbają o własne zdrowie i codzienną dietę. Zwłaszcza jeżeli są to osoby hołdujące zasadzie zero waste i walczące o dobro środowiska poprzez ograniczenie użycia plastiku.

Butelka próżniowa ze sterylizatorem świetnie sprawdzi się u osób ćwiczących, przestrzegających prawidłowego nawodnienia. Zamieszczony we wnętrzu sterylizator pozwoli na oczyszczenie wody z bakterii i wirusów oraz usunie nieprzyjemny zapach! Prezentowane butelki są wykonane z wysokiej jakości stali. Dzięki temu produkt jest wytrzymały i łatwy do mycia.

Urządzenie do sterylizacji

Chorobotwórcze mikroorganizmy są najczęściej nagromadzone na przedmiotach codziennego użytku np. słuchawkach, telefonach komórkowych, laptopach czy tabletach.

Bezprzewodowe urządzenie do sterylizacji z własnym logo to idealna propozycja dla przedsiębiorców. Dzięki temu mogą podarować własnym pracownikom dodatkowy sposób na zachowanie prawidłowej higieny. W związku z dużą żywotnością, niewielkim rozmiarem i szybkim działaniem jest to produkt, który idealnie wpisuje się do kategorii akcesoriów do dezynfekcji.

Akcesoria do dezynfekcji a personalizacja

Personalizacja przydatnych gadżetów marketingowych stanowi jedną z najbardziej wartościowych form reklamy własnej firmy lub usługi. Przede wszystkim, gdy logo znajduje się na akcesoriach do dezynfekcji i wspierających utrzymanie prawidłowego stanu odporności. W związku z tym artykuły higieniczne i medyczne są znacznie lepszymi przedmiotami dla potencjalnych klientów aniżeli bezużyteczne drobiazgi.

Akcesoria do dezynfekcji FAQ — najczęściej zadawane pytania

  1. Co jest głównym składnikiem żelu antybakteryjnego?
    Płyn do dezynfekcji bazuje na roztworze o 70% zawartości alkoholu. W wyniku tego żel sprawdzi się do oczyszczania rąk i powierzchni.
  2. Jakie tworzywo wykorzystano do produkcji butelki próżniowej?
    Butelki ze sterylizatorami zostały wykonane ze stali nierdzewne. W efekcie butelki próżniowe są łatwe w myciu i niezwykle wytrzymałe.
  3. Jak długo działa urządzenie do sterylizacji?
    Żywotność bezprzewodowego urządzenia do sterylizacji wynosi 10000 godzin. Dlatego też zakup pozwala na niezwykle długie użytkowanie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz Naszej polityki przetwarzania plików cookie.