Gadżety podróżnicze – co ze sobą zabrać na wyjazd?

gadżety podróżnicze cintagadzet

Podróż niekoniecznie musi oznaczać wielką wyprawę. Nawet podczas regularnego wyjazdu służbowego warto mieć pod ręką akcesoria, które okażą się pomocne w problematycznych kwestiach. Jakie produkty należy wrzucić do plecaka lub torby planując podróż? Które gadżety podróżnicze mogą zostać wykorzystane jako narzędzie promujące usługi lub firmę?

Spis treści

Gadżety podróżnicze – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Jedną z najważniejszych cech gadżetów jest przede wszystkim ich użyteczność. Akcesoria podróżnicze i marketingowe muszą być przydatne w trakcie wyjazdu. Producenci niejednokrotnie decydują się na wręczenie własnym klientom lub pracownikom gadżetów, które pomimo ładnego wyglądu, nie pełnią istotnych funkcji. Warto z nich zrezygnować. Ograniczone miejsce w walizce warto przeznaczyć na coś naprawdę przydatnego.

Oprócz tego gadżety podróżnicze muszą odznaczać się kompaktowym rozmiarem. Niewielkie wymiary przedmiotu sprawiają, że nie będzie on sprawiać problemów z przechowywaniem. To niezwykle ważne np. podczas częstych podróży samolotem gdy waga podręcznego bagażu jest mocno ograniczona.

Gadżety podróżnicze – 3 propozycje, które warto wybrać!

Na obecnym rynku gadżetów marketingowych istnieje wiele produktów, które znajdą zastosowanie w trakcie podróży. Poznajcie nasze propozycje!

Kubek podróżny

Duże pragnienie podczas wakacyjnych wyjazdów, to z całą pewnością jeden z największych problemów w trakcie podróży. Jednak zimowe urlopy również wymagają od wczasowiczów sięgnięcia po rozgrzewające napoje. W tym celu dobrym rozwiązaniem okaże się kubek podróżny, który bez najmniejszych problemów umożliwi spożycie gorącej kawy czy orzeźwiającego wody mineralnej. Co więcej, produkt jest całkowicie wolny do niebezpiecznego BPA (bisfenolu) – jednego z najczęstszych komponentów w akcesoriach wykonanych ze sztucznych tworzyw. W aktualnej ofercie posiadamy wiele modeli kubków z rozmaitych materiałów.

gadżety podróżnicze kubek cintagadzet
kubek podróżniczy gadżet cintagadzet
cintagadzet kubek podróżniczy gadżety

Żel do dezynfekcji rąk

Prawdziwy must have podczas podróży! Korzystanie z publicznych toalet, komunikacji miejskiej i innych powierzchni wspólnych (np. bankomatów) zwiększa ryzyko dla zdrowia. Aby zadbać o własną higienę najlepiej wykorzystać poręczny płyn antybakteryjny. Żel do dezynfekcji rąk w formie niewielkiej buteleczki zawiera 70% alkohol — dzięki temu z łatwością pomaga w zwalczeniu szkodliwych mikroorganizmów. Ponadto produkt umożliwia czyszczenie niektórych przedmiotów lub powierzchni użytkowych.

gadżety podróżnicze żel antybakteryjny
gadżety podróżnicze żel antybakteryjny
żel do dezynfekcji rąk cintagadzet

Dmuchany zagłówek podróżny

Wielogodzinna podróż może niekiedy okazać się prawdziwą przeszkodą dla spokojnego snu. Co więcej, niewygodne siedzenia w środkach transportu mogą być przyczyną niesamowitych niedogodności dla karku. Któż z nas nie borykał się z problemem dolegliwości bólowych szyi lub zawrotów głowy po męczącej trasie? Dlatego warto zdecydować się na dmuchany zagłówek podróżny z miękkiej i przyjemnej mikrofibry. Ponadto poduszkę można dostać w wielu wariantach kolorystycznych.

dmuchany zagłówek poduszka gadżety podróżnicze cintagadzet
cintagadzet gadżety podróżnicze dmuchany zagłówek
cintagadzet dmuchany zagłówek gadżety podróżnicze

Zalety spersonalizowanych gadżetów marketingowych

Podróż jest idealnym sposobem na reklamowanie usług i produktów, ale przecież nikt nie decyduje się na wyjazd z banerem promocyjnym lub plakatem. Dlatego też spersonalizowane gadżety podróżnicze to idealna forma nienachalnego marketingu, która pomoże dotrzeć firmie do zupełnie nowych klientów.

Gadżety podróżnicze FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Czy w ofercie są dostępne inne gadżety z tej kategorii?
  W naszym asortymencie znajduje się wiele produktów, które okażą się pomocne podczas podróży np. etui na maseczki, opaski z płynem do dezynfekcji
  czy cyfrowa waga do bagażu.
 2. W jaki sposób mogę spersonalizować produkt?
  Poprzez formularz na stronie można przesłać grafikę, która zostanie przeniesiona na gadżet. W przypadku braku własnego pomysłu zespół naszych grafików pomoże przygotować projekt, który jest w pełni darmowy.
 3. Jaka jest minimalna liczba sztuk do zamówienia?
  Każdy produkt charakteryzuje się zupełnie innymi limitami – dlatego przed zamówieniem warto dokładnie sprawdzić informacje w ofercie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz Naszej polityki przetwarzania plików cookie.